Засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку

   16 червня 2016 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів, яке проводив голова комісії Скіченко М.Д. В роботі комісії взяли участь заступник начальника відділу Держгеокадастру у Тальнівському районі Руденко Леся Миколаївна, яка проінформувала членів комісії з питання про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

   З питання погодження клопотання  КП «Водоканал» Тальнівської міської ради щодо отримання спеціального  дозволу  на користування ділянками надр з метою геологічного вивчення проінформувала присутніх інженер з охорони навколишнього природного середовища КП «Водоканал» Корнєєва Наталія Павлівна.

  В роботі комісії також взяли участь Здобутківський сільський голова Капець О.І. та радник голови ради з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Івченко В.А.

  Активну участь при розгляді зазначених питань взяли депутати районної ради Коваль В.Д.,  Скіченко М.Д., Слободяник М.А.

  За результатами розгляду проектів рішень комісією надано відповідні висновки та пропозиції і запропоновано винести розглянуті проекти рішень на сесію районної ради. 

Повернутись