Засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку

  13 листопада 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів, яке проводив її голова Ковальов Анатолій Костянтинович.

 В роботі комісії взяли участь начальник Відділу Держгеокадастру в Тальнівському районі Сикалов Геннадій Анатолійович та Потаський сільський голова Тарамбула Сергій Андрійович.

  Постійною комісією розглянуто, підтримано та запропоновано винести на розгляд сесії 5 питань про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в адмінмежах населених пунктів Тальнівського району та проект рішення районної ради «Про звіт постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів».

 Про хід виконання Програми розвитку земельних відносин у Тальнівському районі на 2011-2020 роки членів комісії проінформував начальник Відділу Держгеокадастру в Тальнівському районі Геннадій Сикалов.

 Голова постійної комісії ознайомив присутніх з інформацією про хід виконання Програми стабілізації та розвитку галузі тваринництва Тальнівського району на 2011-2020 роки та із листом райдержадміністрації щодо виділення коштів із бюджетів вищого рівня на фінансування заходів з охорони навколишнього природного середовища в Тальнівському районі.

 Анатолій Ковальов також ознайомив присутніх із листом Адміністрації Президента України про реагуванням на звернення депутатів Тальнівської районної ради від 17.08.2018 № 26-17/УІІ щодо подолання вето Президента України на Закон України про боротьбу з контрабандою лісу-кругляку. В листі повідомляється, що Президент України Петро Порошенко підписав Закон України від 06.09.2018 № 2531-УІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів», який набере чинності з 1 січня 2019 року.

 В роботі комісії взяли активну участь депутати Ковальов Анатолій Костянтинович,Мельниченко Сергій Васильович, Слободяник Микола Архипович, Коваль Валерій Дмитровичта Коваль Лариса Вікторівна.    

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись