Засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку

   7 листопада 2016 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів, яке проводив її голова Скіченко М.Д., за участю голови районної ради Любомської В.О., сільських голів сіл Гордашівка, Кобринова-Гребля, Майданецьке, Мошурів, Легедзине, Лоташеве, Тальянки та в.о. Глибочківского сільського голови.

 На засіданні комісії обговорено проекти рішень районної ради із затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки 16-и земельних ділянок, по 9-и надано позитивні висновки та запропоновано винести їх на розгляд сесії.

  Також на комісії розглянуто хід виконання Програми розвитку молочного скотарства особистих селянських господарств Тальнівського району на 2011-2020 роки, виконання рішення районної ради щодо програми утилізації непридатних, заборонених до використання та невідомих пестицидів - інформував начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Захарчук В.В.

  Про хід виконання Програми розвитку земельних відносин в Тальнівському районі на 2011-2020 роки членів постійної комісії проінформувала заступник начальника відділу Держгеокадастру у Тальнівському районі.

  В роботі комісії взяли активну участь депутати Скіченко Микола Дмитрович, Слободяник Микола Архипович, Коваль Валерій Дмитрович та Терещук Іван Кіндратович.

Повернутись