Засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку

  6 серпня 2019 року відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів, яке проводив голова комісії Ковальов Анатолій Костянтинович.

 В роботі комісії взяв участь заступник начальника управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Анатолій Сухонос.

 Постійною комісією розглянуто, підтримано та запропоновано винести на розгляд президії та сесії районної ради проект рішення районної ради про хід виконання Програми боротьби з амброзією полинолистою у Тальнівському районі на 2018-2020 роки. А також проекти рішень: про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни)  меж села Білашки та селища Левада Білашківської сільської ради; про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни)  меж села Павлівка Перша Павлівської сільської ради;  про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни)  меж адміністративно-територіальних одиниць с. Криві Коліна, с. Чеснопіль, с-ща Добрянка, с-ща Нова Павлівка Тальнівського району.

 Також члени комісії розглянули виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тальнівського району за І півріччя 2019 року та хід виконання Програми стабілізації та розвитку галузі тваринництва в Тальнівському районі на 2011-2020 роки.

 В роботі комісії взяли активну участь члени комісії Коваль Валерій Дмитрович, Мельниченко Сергій Васильович, Слободяник Микола Архипович.   

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись