Засідання постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань

Засідання постійної комісії районної ради

з соціальних та гуманітарних питань

  Голова постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань Валентина Сарана провела 19 червня 2020 року чергове засідання комісії за участю заступника голови райдержадміністрації Тетяни Півторак.

  Члени комісії  активно обговорили та підтримали проект рішення районної ради про реорганізацію Тальнівського районного методичного кабінету як того вимагає законодавство. Заклад має бути реорганізовано шляхом перетворення в Тальнівський центр професійного розвитку педагогічних працівників, який буде правонаступником усіх прав та обов’язків закладу.

 Депутати також підтримали проекти рішень «Про припинення діяльності Кобриновогребельського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Ромашка» Тальнівської районної ради шляхом ліквідації» та «Про надання одноразової матеріальної допомоги сім’ї  Линник В.В.». Інформували з даних питань начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Коваль та заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації – начальник відділу соціальних допомог Світлана Гудзенко.

 На засіданні також розглянули рішення Черкаської обласної ради від 12.03.2020 № 36-39/VII «Про обласну програму «Підтримка системи громадського здоров’я» на 2020-2022 роки». Враховуючи, що в районі діє затверджена рішенням районної ради районна програма «Здоров’я населення Тальнівщини на 2017-2021 роки», районній державній адміністрації рекомендовано внести пропозиції відповідно повноважень щодо доцільності прийняття відповідної районної програми «Підтримка системи громадського здоров’я».

  Члени комісії заслухали та обговорили інформацію директора комунального некомерційного підприємства «Тальнівська центральна районна лікарня» Олега Солодька про функціонування районної лікарні в умовах початку другого етапу медичної реформи.

  З усіх розглянутих питань порядку денного засідання комісії були прийняті відповідні висновки або надані пропозиції.

  Крім того, голова комісії В.Сарана ознайомила членів комісії з документами, які надійшли до районної ради та стосуються повноважень комісії з соціальних та гуманітарних питань.

  Активну участь в обговоренні питань на засіданні комісії  брали депутати Володимир Синьогуб, Валентина Сарана, Валентина Мельник, Юрій Драган, Олена Карпенко.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись