Засідання постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань

     28 лютого 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань (голова – Сарана В.П.). Два питання порядку денного комісії розглянуто за участю голови районної ради Любомської В.О., заступника голови райдержадміністрації Півторак Т.О. та спільно з  постійною комісією з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики.

    Члени комісії розглянули лист працівників районного методичного кабінету щодо подальшого функціонування їхньої установи, разом з керівником методкабінету Лобовою С.В. та начальником відділу освіти Коваль Л.В. обговорили перспективу створення на базі районного методичного кабінету сервісного центру з широким колом послуг, який міг би обслуговувати всі освітні заклади району, в тому числі і об’єднаної територіальної громади.

     Розглянуто також питання про передачу книжкових фондів сільських бібліотек на баланс сільських рад у зв’язку з передачею Тальнівської центральної районної бібліотеки до комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади. Членами комісії рекомендовано відповідальним особам райдержадміністрації дане питання доопрацювати та включити до порядку денного президії та чергової сесії районної ради, надавши депутатам районної ради необхідні роз’яснення.

     Комісія підтримала та запропонувала внести на розгляд президії та сесії питання про програмунаціонально – патріотичного виховання дітей та молоді Тальнівського району на 2017-2021 роки.

  У порядку контролю розглянули питання про хід виконання районної програми з виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2013-2016 роки; про виконання рішення районної  радивід 20.10.2015 №42-4/VІ «Про районну Програму розвитку паліативної допомоги на 2015-2020 роки».Внесено пропозиції щодо зняття з контролю ряду рішень районної ради, в яких закінчився термін дії.

    Крім того, комісія розглянула звернення батьківського комітету Лісівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та заслухала пояснення начальника відділу освіти райдержадміністрації щодо організації харчування учнів школи.

   З усіх питань, розглянутих на комісії, прийняті відповідні рішення.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись