Засідання постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань

   31 серпня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань (голова – Сарана В.П.). за участю голови районної ради Любомської В.О., голови райдержадміністрації Клименка В.П., його заступника Півторак Т.О, міського голови Юрченка О.В., посадових осіб структурних підрозділів райдержадміністрації та міської ради.

  Чотири питання порядку денного комісії розглянуто спільно з  постійною комісією з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова – Ковальов А.К.). Одним з них  було питання, яке викликало найбільшу зацікавленість і стурбованість членів комісій – про створення Комунального закладу «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги», оскільки є багато запитань до механізму розподілу первинної і вторинної ланки надання медичної допомоги. Серед них: фінансове забезпечення закладів охорони здоров'я, забезпечення окремими приміщеннями, кадрами, оргтехнікою, медобладнанням та ін. І основне, щоб створення нового закладу сприяло покращенню якості надання медичних послуг населенню.

   Також члени комісій заслухали інформації про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І півріччя 2017 року та про хід виконання рішень районної ради щодо передачі книжкових фондів,  майна та експонатів Тальнівського районного музею історії хліборобства.

   Крім того, на розгляд постійної комісії з соціальних та гуманітарних питань в порядку контролю виносилися питання про виконання рішень районної ради від 14.07.2015 № 40-3/VI «Про районну програму профілактики та лікування стоматологічних захворювань на 2015-2020 роки»; від 29.01.2016 № 3-18/VIІ «Про районну цільову програму протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2018 роки» та районних  програм щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, соціального захисту членів їх сімей та вшанування пам’яті  загиблих учасників  антитерористичної операції  на 2016-2020 роки; забезпечення молоді житлом на 2014-2017 роки; розвитку футболу в Тальнівському районі. Розглянуто та підтримано два проекти рішень щодо внесення змін до районної  програми  «Турбота»  та  програми розвитку туризму в Тальнівському районі.

   Обговорювалося на засіданні комісії також питання введення додаткових посад кухарів, їх помічників  у загальноосвітніх навчальних  закладах району та організації харчування  дітей молодшого шкільного віку і дітей пільгових категорій.

   З усіх питань, розглянутих на комісії, прийняті відповідні рішення.

  Активну участь у обговоренні питань порядку денного взяли депутати районної ради: Сарана В.П., Карпенко О.А., Синьогуб В.М., Ковальов А.К., Поперечний В.А.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись