Засідання постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань

   26 січня 2016 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань (голова – Сарана Валентина Петрівна),на якому були розглянуті питання порядку денного 3-ї сесії районної ради, зокрема: про план роботи Тальнівської районної ради на 2016 рік, про Програму соціально-економічного та культурного розвитку  району на 2016 рік; про внесення змін до Програми зайнятості населення Тальнівського району на 2013-2017 роки; про Порядок забезпечення пільгових категорій населення Тальнівського району пільгами на проїзд в межах району.Комісією також підтримано ряд проектів рішень щодо продовження терміну дії районних програм  для підтримки медичної галузі.

  В черговий раз на розгляд постійної комісії  виносилося питання про створення центру первинної медико-санітарної допомоги Тальнівського району, яке членами комісії не підтримано та рекомендовано зняти з розгляду. Натомість, підтримано пропозицію щодо підготовки Звернення до Президента України, Верховної Ради України і Кабінету  Міністрів України про недопущення прийняття поспішних рішень у питаннях реформування  та фінансування галузі охорони  здоров’я.

  В порядку контролю розглядалися питання: про хід виконання районної програми з виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2013-2016 роки; про виконання рішення районної ради від 20.10.2015 № 42-14/VI«Про відкриття відділення боксу на базі дитячої юнацької спортивної школи Тальнівської районної ради»; про хід виконання районної Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2013-2016 роки;  про хід виконання рішення районної ради від 14.07.2015 № 40-3/VI«Про районну програму  профілактики та лікування стоматологічних захворювань на 2015-2020 роки».

  Крім того, члени комісії активно обговорювали питання щодо забезпечення соціальним житлом осіб із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та звернення Аврамич Л.О. щодо відкриття у місті шахового клубу.

  Після детального обговорення депутатами запропоновано винести ряд  питаньна розглядсесії районної ради, по інших питаннях внесено пропозиції щодо їх вирішення. 

Повернутись