Засідання постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань

  21 грудня 2016 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань (голова – Сарана В.П.), на якому були розглянуті питання порядку денного 11-ї сесії районної ради, зокрема: про Програму соціально – економічного та культурного розвитку району на 2017 рік; про внесення змін до районної комплексної програми розвитку системи медичної допомоги хворим нефрологічного профілю на 2013-2016 роки; про внесення змін до районної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2010-2016 роки; програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Тальнівському районі на 2016 – 2020 роки; про внесення змін до Програми зайнятості населення Тальнівського району на 2013-2017 роки; про внесення змін до рішення районної ради від 21.01.2013 № 19-5 «Про районну програму з виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини 2013- 2016 роки»; про внесення змін до районної комплексної програми «Освіта Тальнівщини на 2011 – 2016 роки»; про план роботи районної ради та постійної комісії на 2017 рік.

  Крім вище названих, члени комісії активно обговорили в порядку контролю питання про виконання рішення районної ради  від 12.08.2013  № 22-8/VI«Про районну програму боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року»; про виконання програми розвитку футболу в Тальнівському районі. Також комісією розглянуто питання про зняття з контролю рішень районної ради, якими затверджено районні програми (термін дії яких закінчився у 2016 році) в галузі медицини та районна програма, спрямована на протидію поширення наркоманії, боротьбу з незаконним обігом наркотичних засобів.

  Актуальним було підняте головою Тальнівської районної ради Профспілки працівників освіти і науки України Нестругіною Л.М. питання про відшкодування коштів за доїзд до сільських шкіл вчителям, які добираються до місця роботи у інші населені пункти.

  Та найбільшу стурбованість у членів комісії  викликало питання про стан організації харчування дітей в загальноосвітніх закладах району, зокрема щодо ціни на продукти харчування та механізму їх закупівлі. Комісією рекомендовано відділу освіти райдержадміністрації посилити роботу з ефективного використання коштів на харчування дітей та надати детальну інформацію з цього питання у газеті «Тальнівщина».

  Після активного обговорення питань депутатами погоджено проекти рішень, які запропоновано винести на розгляд президії та сесії районної ради.

Повернутись