Засідання постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань

   19 квітня 2016 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань (голова – Сарана В.П.), на якому були розглянуті питання порядку денного 5-ї (позачергової) сесії районної ради. Два з них розглянуто спільно з постійною комісією районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова – Ковальов А.К.), зокрема: про реформування друкованого засобу масової інформації комунального підприємства – редакції районної газети «Тальнівщина» та про реформування друкованого засобу масової інформації районної газети «Колос», співзасновником яких є Тальнівська районна рада. Члени комісії погодили проект рішення, у якому передбачено вихід районної ради із складу засновників  друкованих засобів масової інформації з перетворенням редакцій у суб’єкти господарювання із збереженням назв, цільового призначення, мови видань і тематичної спрямованості.

 Крім того, на розгляд депутатів запропоновано нову редакцію Порядку забезпеченняпільгових категорій населення Тальнівського району пільгами на проїзд в межах району.

  Після детального обговорення депутатами погоджено проекти рішень з вищеназваних питань, які запропоновано винести на розгляд сесії районної ради.

Повернутись