Засідання постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань

  17 грудня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань, яке провела голова комісії  Валентина Сарана.

  Члени комісії обговорили та затвердили план роботи постійної комісії на 2020 рік. Спільно з іншими постійними комісіями розглянули, обговорили та   підтримали із змінами і доповненнями проекти рішень районної ради: «Про Програму соціально - економічного та культурного розвитку  Тальнівського району на 2020 рік», «Про виконання плану роботи районної ради на 2019 рік та затвердження плану роботи на 2020 рік», «Про закріплення за Тальнівською райдержадміністрацією на праві  оперативного управління майна та внесення змін до рішення районної ради від 23.02.2018 № 22-15/VІІ», «Про розірвання договору оренди нерухомого майна», «Про надання дозволу Тальнівській районній державній адміністрації на передачу в суборенду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району».

 На завершення депутати розглянули лист відділу освіти райдержадміністрації щодо доцільності реалізації проектів по капітальному  ремонту закладів освіти.

  З усіх розглянутих питань надані пропозиції чи висновки, проекти рішень рекомендовано внести на розгляд сесії районної ради.                           

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись