Засідання постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань

  12 березня 2020 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань, яке провела голова комісії Валентина Сарана, за участю заступника голови райдержадміністрації Тетяни Півторак.

 Завідувач сектору культури, молоді і спорту райдержадміністрації Оксана Щербатюк проінформувала членів комісії про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в районі на 2018-2020 роки і проекти рішень про внесення змін до неї та до Програми розвитку футболу в Тальнівському районі на  2018-2020 роки.

 Про проект Програми збереження архівних фондів Тальнівського району на 2020-2021 роки інформувала присутніх керівник апарату районної державної адміністрації Леся Соловей. За наслідками розгляду комісією підтримано зазначені проекти, надано позитивні висновки  і запропоновано винести на засідання президії та сесії районної ради.

  Депутати також активно обговорили та підтримали проекти рішень районної ради про внесення змін до районної комплексної програми “Турбота” на 2015-2020 роки із змінами та про хід виконання районної комплексної Програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, соціального захисту їх сімей та вшанування пам’яті загиблих учасників антитерористичної операції на 2016-2020 роки (інформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Маринченко).

 Також членами постійної комісії підтримано звернення депутатів Монастирищенської районної ради Черкаської області до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров'я, Черкаської обласної державної адміністрації, Департаменту охорони здоров'я Черкаської ОДА, щодо збереження сільських фельдшерсько-акушерських та фельдшерських пунктів і рекомендовано винести на розгляд президії та сесії районної ради.

 В порядку контролю члени комісії заслухали інформації медичного директора КНП «Тальнівська центральна районна лікарня» Валентини Калініченко про хід виконання районної програми “Здоров’я населення Тальнівщини на 2017-2021 роки", районної Програми розвитку паліативної допомоги на 2015-2020 роки та інших. Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Микола Писар проінформував про хід виконання районної програми з виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2013-2020 роки та програми по забезпеченню житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, на 2017-2020 роки.

 Голова комісії Валентина Сарана ознайомила членів комісії з листом міської ради від 19.02.2020 № 01/559 (розпорядження КМУ «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV»).

 Крім того, члени комісії ознайомилися із Рішенням Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики (протокол № 14 від 11.12.2019) «Про збереження і розвиток закладів культурно-мистецької сфери в умовах децентралізації» та рішенням Черкаської обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 08.09.2010 № 36-45/УІІ «Про заснування обласної премії для молоді за особливі заслуги у розбудові молодіжної політики в області» і взяли до відома та врахування в діяльності згідно повноважень.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись