Засідання постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань

  06 серпня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань, яке провела голова комісії  Валентина Сарана за участю заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Півторак.

 Заступник головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Тальнівська центральна районна лікарня»Валентина Калініченко проінформувала членів комісії про хід  виконання районної  програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань на 2015-2020 роки.

  Крім того, депутати активно обговорили надіслані Верховною Радою України Рекомендації слухань у Комітеті ВРУ з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму на тему «Молодіжне житлове кредитування – вклад в майбутнє Європейської України». У Рекомендаціях зазначено, що на сьогоднішній день для переважної більшості української молоді головною проблемою є відсутність реальних можливостей для отримання власного житла. Це призводить до невпевненості у власному майбутньому, пошуку кращого життя за межами нашої країни і, як наслідок, погіршення демографічної ситуації в державі.  Тому учасниками Комітетських слухань рекомендовано місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування в установленому порядку в межах своїх повноважень проаналізувати результати реалізації місцевих програм забезпечення молоді житлом (у разі їх відсутності – розробити та затвердити) та забезпечити їх фінансування в межах коштів, передбачених Державною програмою забезпечення молоді житлом  на 2013-2020 роки.

  Члени комісії також ознайомилися із документами, що надійшли до районної ради і стосуються повноважень відповідної постійної комісії.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись