Засідання постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань

 02 грудня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань, яке провела голова комісії Валентина Сарана.

  Депутати активно обговорили та підтримали проекти рішень районної ради «Про діяльність КНП «Тальнівська ЦРЛ» щодо задоволення потреб населення району в спеціалізованій медичній допомозі» (інформував Директор-Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Тальнівська центральна районна лікарня» Олег Солодько) та «Про діяльність комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» (інформувала головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Лариса Безталанна).

 В порядку контролю члени комісії заслухали інформацію керівника апарату райдержадміністрації Лесі Соловей про хід виконання програми розвитку інформаційного простору у районі на 2016-2020 роки. Завідувач сектору з питань молоді та спорту управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Щербаков проінформував про хід виконання районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді на 2016 – 2021роки та програми національно – патріотичного виховання дітей та молоді Тальнівського району на 2017-2021 роки.

 Голова комісії В.Сарана рекомендувала депутатам ознайомитися на сайті районної ради із проектами рішень районної ради «Про Програму соціально - економічного та культурного розвитку  Тальнівського району на 2020 рік», «Про виконання плану роботи районної ради на 2019 рік та затвердження плану роботи на 2020 рік» та в разі виникнення зауважень чи пропозицій до вище зазначених проектів подати їх до районної ради до 10 грудня  2019 року для узагальнення і надання розробникам на доопрацювання. Депутати також розглянули проект  плану роботи  постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань на 2020 рік.

  Крім того, члени комісії ознайомилися із Рішенням Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування «Про проблеми у сфері організації надання медичної допомоги хворим на рідкісні (орфанні) захворювання та шляхи їх вирішення» та розпорядженням Черкаської облдержадміністрації «Про внесення змін до Плану спроможної мережі надання первинної медичної допомоги Черкаської області».

 З усіх розглянутих питань порядку денного засідання комісії були прийняті відповідні висновки або надані пропозиції.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись