Засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності

Засідання постійної комісії районної ради з питань  регламенту,  

депутатської діяльності та законності.

   07 жовтня цього року проведено засідання  постійної комісії районної ради з питань  регламенту, депутатської діяльності та законності. Вів засідання голова комісії Танцюра Володимир Васильович.

  Комісією розглянуто  клопотання Тальнівської  районної ради ветеранів війни та праці  про безоплатне  надання для ради ветеранів війни та праці  кімнати під офіс в будівлі, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

  Членами комісії взято до відома  вимоги діючого законодавства, а саме закони України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про оренду державного та комунального майна», який вступив в дію з 01.02.2020 року та лист Міністерства у справах ветеранів України, який надійшов до районної ради на відповідний запит. За наслідками детального розгляду комісією надано висновок.

 Голова комісії Володимир Танцюра також ознайомив присутніх з протоколом від 02.10.2020№26  засідання  районної комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  щодо виконання  протипожежних заходів на об»єктах, які  будуть задіяні під час підготовки  та проведення місцевих виборів 25.10.2020 року, покращення протипожежного захисту  сільських населених пунктів району.

 В роботі  постійної комісії взяли активну участь члени комісії,  депутати районної ради Танцюра В.В., Пилипенко О.Ф., Глухенький В.С.,  Пашковський Ю.В.

                                                                Виконавчий апарат районної ради

Повернутись