Засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності

   26 січня 2016 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики, яке проводив голова комісії Ковальов Анатолій Костянтинович. На засіданні комісії розглядалися питання порядку денного 3-ї сесії районної ради зокрема, про план роботи Тальнівської районної ради на 2016 рік, про Програму соціально-економічного та культурного розвитку  району на 2016 рік, про план заходів та кошторис витрат з реалізації у 2016 році програми організаційного і технічного забезпечення здійснення заходів щодо утримання та використання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і міста району на 2016-2020 роки.

  В черговий раз на розгляд постійної комісії  виносились питання про створення центру первинної медико-санітарної допомоги Тальнівського району та про районну програму реформування житлово-комунального господарства в Тальнівському районі на 2016-2020 роки.Членами комісії рекомендовано зняти з розгляду питання про створення центру первинної медико-санітарної допомоги. Разом з тим підтриманоЗвернення депутатів районної ради до Президента України, Верховної Ради України і Кабінету  Міністрів України щодо реформування галузі охорони здоров’я. Доопрацьовану програму реформування житлово-комунального господарства в Тальнівському районі на 2016-2020 роки рекомендовано винести на розгляд сесії районної ради

  Крім того, члени комісії детально та активно обговорювали питання щодо температурного режиму в Тальнівському навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1- гімназія»та про передачу частини приміщення Станції юних техніків громадській організації «Тальнівська федерація боксу» для проведення занять з боксу.

  В обговорені питань винесених на розгляд комісії взяли участь Карпук В.П. - керуючий справами виконавчого апарату районної ради, Майсюк А. В. - головний лікар Тальнівської районної лікарні, Качур А. І. - начальник відділу культури райдержадміністрації, Гончарук Я. О.головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, Сухонос А. Г. - в.о. начальника управління агропромислового розвитку  райдержадміністрації, Синьогуб В. М. - начальник відділу освіти райдержадміністрації, Сандул Т. В. - начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, а такожМаринченко С.С. – голова громадської організації «Тальнівська федерація боксу», Нерубайський В. А. – директор Тальнівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1- гімназія».

   Ознайомитися з проектами рішень можна на сайті районної ради в розділі «Проекти документів».

Повернутись