Засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності

     20 липня 2016 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики, яке проводив її голова Ковальов А.К.

     Депутатами розглянуто питання внесення змін до статутів комунальних закладів культури – районного будинку культури, центральної районної бібліотеки,  районного музею історії хліборобства та стан виконання рішення  районної ради від  26 травня 2016 року «Про передачу частини музейних предметів». З означених питань інформувала присутніх начальник відділу культури райдержадміністрації Качур А.І. Враховуючи те, що рішення про передачу музейних предметів не виконано, комісією вирішено дане питання винести на розгляд сесії, а для кваліфікованого вивчення причин запросити керівництво управління культури та взаємозвязків з громадськістю облдержадміністрації.

   На засіданні комісії обговорено проекти рішень районної ради «Про надання в оренду частини приміщення адмінбудівлі», «Про надання дозволу відділу освіти Тальнівської районної державної адміністрації на списання з балансу матеріальних цінностей»  та  «Про затвердження Положення про районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Тальнівської районної ради в новій редакції». Комісією надано позитивні висновки щодо розглянутих проектів, запропоновано винести їх на розгляд сесії. Також комісією запропоновано продовжити термін дії контракту з редактором комунального підприємства-редакція районної газети «Тальнівщина» Поліщук В.І.

   В роботі комісії взяли активну участь депутати Слінковенко Віталій Дмитрович, Поперечний  Валентин Анатолійович, Заверталюк Лідія Петрівна, Ткаченко Олександр Володимирович.

Повернутись