Засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку

   24 квітня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку, яке проводив голова комісії  Олександр Дімітров.

  На засіданні обговорено питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 11-3/УІІ «Про районний бюджет на 2017 рік».  По даному питанню інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Шпичак. Розглянуто листи головних розпорядників щодо виділення додаткових коштів. Комісією вирішено виділити кошти на фінансування громадських робіт – 50 тис. грн., для ветеранської організації – 12 тис. грн., встановлення вікон в педіатричному відділенні ЦРЛ – 10 тис. грн., для потреб футбольного клубу «Тальне» - 60 тис. грн., виділені кошти для ЦРЛ на ремонти інфекційного відділення та  харчоблоку в сумі 41800,0 грн.. Для сектору культури запропоновано виділити кошти на ремонт системи опалення РБК – 60 тис. грн., на проведення заходів – 30,0 тис. грн.. Зокрема, відділу освіти райдержадміністрації для співфінансування програми «Шкільний автобус» виділено кошти на придбання шкільного автобуса в сумі 550,0 тис. грн. та на закупівлю шкільної форми дітям-сиротам в сумі 30,0 тис. грн., на призовну дільницю – 40 тис. грн., для поліції – 20 тис. грн.. На виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкти спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району – 820 тис. грн. та ін..

  В обговоренні поданих пропозицій активну участь взяли голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, голова комісії з питань бюджету та економічного розвитку Олександр Дімітров та члени постійної комісії Сергій Гудзенко,  Микола Каплюченко, Володимир Бондарчук, Віктор Марченко, Сергій Тульчинський, Валентина Кутова. Комісією вирішено винести обговорений проект рішення на сесію районної ради, яка відбудеться 05 травня 2017 року.

Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись