Засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку

  22 жовтня 2019 року відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради  з питань бюджету та економічного розвитку, яке проводив голова комісії  Олександр Дімітров. В роботі комісії взяли участь голова районної ради Валентина Любомська, заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Півторак, начальник фінансового управління Тальнівської райдержадміністрації Наталія Шпичак, начальник Тальнівського відділення ДПІ Звенигородського управління ГУ ДФС у Черкаській області Олександр Маринченко та головний лікар КНП «Тальнівська ЦРЛ» Тальнівської районної ради Олег Солодько.

  На засіданні комісії розглянуто 10 питань, основні з них це:

- про проект рішення районної ради «Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року» - доповідала Наталія Шпичак(підтримано пропозиції райдержадміністрації та запропоновано винести на розгляд сесії райради);

- про проект рішення районної ради «Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 №30-3/VII «Про районний бюджет Тальнівського району на 2019 рік» із змінами» - доповідала Наталія Шпичак(підтримано пропозиції райдержадміністрації та запропоновано винести на розгляд сесії райради).

- про проект рішення районної ради «Про внесення змін до районної комплексної програми «Турбота» на 2018-2020 роки – інформував голова постійної комісії Олександр Дімітров (підтримано та запропоновано винести на розгляд сесії райради).

 Крім того, розглянуто ряд листів від КНП «Тальнівська ЦРЛ» та ознайомлено членів постійної комісії з відповідями на звернення Тальнівської районної ради щодо незадовільного стану доріг від Державного Агентства автомобільних доріг України (Укравтодор), Міністерства Інфраструктури України.

  В обговоренні проектів рішень активну участь взяли: голова районної ради Валентина Любомська, заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Півторак, голова та члени постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку.

Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись