Засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку

Засідання постійної комісії районної ради
 з питань бюджету та економічного розвитку

  19 червня 2020 року Олександр Дімітров як голова постійної комісії районної ради  з питань бюджету та економічного розвитку провів її засідання. У роботі постійної комісії взяли участь голова районної ради Валентина Любомська та голова районної державної адміністрації Олександр Цимбал.

 Члени комісії розглянули та взяли до відома поданий Тальнівською районною державною адміністрацією проєкт рішення районної ради «Про виконання  районного бюджету за І квартал 2020 року». Інформувала присутніх начальник фінансового управління Тальнівської райдержадміністрації Наталія Шпичак.  Врахувавши катастрофічний стан із виконанням районного бюджету та взявши до відома що ці питання згідно із чинним законодавством делеговані районним державним адміністраціям, доручено Тальнівській райдержадміністрації:

- в 10 денний термін розробити дієві заходи щодо покращення ситуації із виконанням районного бюджету;

- щомісяця (до 06 числа наступного за звітним) інформувати постійну комісію районної ради з питань бюджету та економічного розвитку, щодо виконання запланованих заходів, задля оперативного реагування та прийняття необхідних рішень.

  Далі розглянули та погодили внесення змін до районного бюджету (зокрема погоджено виділення коштів в сумі 50000 гривень для надання одноразової матеріальної допомоги на лікування хворої дитини та 50000 гривень одноразової матеріальної допомоги для покращення житлових умов Вікторії Михайленко, яка народила трійню). Також погоджено виділення коштів на повірку та поточний ремонт котельні лікарні, на оновлення недоторканого резерву лікарських засобів. Крім того, передбачено кошти для проведення медоглядів громадян на строкову службу та за контрактом.

  Членами комісії розглянуто питання про хід виконання районної програми запобігання виникнення захворювань домашніх свиней африканською чумою та інших інфекційних хвороб тварин, утворення резервного фонду матеріально-технічних засобів на випадок виникнення вогнища захворювання в Тальнівському районі (інформував з даного питання Віталій Захарчук – начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Тальнівської РДА). За наслідками розгляду інформацію взято до відома та запропоновано виконавцям продовжити роботу із виконання програми.  

  Крім того, голова постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку районної ради Олександр Дімітров, ознайомив членів комісії з рішеннями Черкаської обласної ради та іншими документами для врахування в роботі і відповідного реагування.

  З даних питань прийняті відповідні рішення та надані доручення для подальшого виконання.

   В обговоренні проектів рішень активну участь взяли голова районної ради, голова райдержадміністрації та всі члени постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку.

                                                        Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись