Засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку

  17 грудня 2019 року відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради  з питань бюджету та економічного розвитку, яке проводив голова комісії  Олександр Дімітров. В роботі комісії взяли участь голова районної ради Валентина Любомська, заступник голови Тальнівської райдержадміністрації Тетяна Півторак, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук, керівник апарату райдержадміністрації Леся Соловей, начальник фінансового управління Тальнівської  райдержадміністрації Наталія Шпичак разом з начальниками відділів управління та начальник Тальнівського відділення Звенигородської ОДПІ Маринченко О.В.

 Розглянуто 4 проекти рішень районної ради, які підтримані та запропоновано винести на розгляд президії та сесії районної ради. Зокрема: 

- про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет Тальнівського району на 2019 рік» ;

- про районний бюджет на 2020 рік;

  Крім того, ознайомлено членів комісії з відповідями на звернення районної ради та  іншими документами для врахування в роботі та відповідного реагування.

 В обговоренні проектів рішень активну участь взяли: голова та усі члени постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись