Засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку

  11 березня 2019 року в залі засідань районної ради відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради  з питань бюджету та економічного розвитку, яке проводив голова комісії  Олександр Дімітров. В роботі комісії взяли участь голова районної ради Валентина Любомська, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Гречка, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, начальник Тальнівського відділення ДПІ Олександр Маринченко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та розпорядники бюджетних коштів.

  Розглянуто 16 проектів рішень районної ради, з яких 15 проектів рішень підтримано і запропоновано винести на розгляд президії та сесії районної ради, один проект рішення відправлений на доопрацювання. Крім того, ознайомлено членів комісії з рядом прийнятих рішень обласної ради, відповідями на звернення районної ради та іншими документами для врахування в роботі та відповідного реагування.

 В обговоренні проектів рішень активну участь взяли: голова районної ради Валентина Любомська, перший заступник голови районної ради Володимир Гречка, голова комісії з питань бюджету та економічного розвитку Олександр Дімітров, заступник голови комісії Ігор Новицький, усі члени постійної комісії та запрошені.

Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись