Засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку

   7 жовтня 2020 року відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради  з питань бюджету та економічного розвитку, яке проводив голова комісії  Олександр Дімітров. У роботі комісії взяли участь голова районної ради Валентина Любомська та голова районної державної адміністрації Олександр Цимбал.

  Члени комісії розглянули питання про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік. Проінформувала депутатів начальник фінансового управління Тальнівської РДА Наталія Шпичак. Зокрема, депутати підтримали збільшення видатків за рахунок субвенції з обласного бюджету на заходи з лікування хворих на цукровий діабет в сумі - 423,4 тис. гривень (що дасть змогу 100 % забезпечити потребу в інсуліні до кінця поточного року), також збільшено видатки на забезпечення дітей-сиріт, дітей з позбавлення батьківського піклування на суму - 395,7 тис. гривень. Крім того, за рахунок субвенції з міського бюджету в сумі 328,2 тис. гривень, збільшено планові показники для фінансування КНП «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» в сумі 71,1 тис. грн. та управлінню соціального захисту населення на суму 257,1 тис. грн. Також депутатами погоджено збільшення витрат на виплату заробітної плати (з нарахуваннями) працівникам освіти на суму 1862,6 тис. грн. за рахунок внутрішнього перерозподілу видатків районного бюджету. Члени комісії розглянули лист-клопотання громадської організації спортивний боксерський клуб «Тріумф-Спорт», щодо виділення 10,0 тис. грн. на відрядження Левчук Вікторії (яка стала Чемпіонкою України з боксу серед жінок-молоді 03 жовтня 2020 року в м. Харків) на проходження навчально-тренувальних зборів з боксу, які є підготовкою до Чемпіонату Європи, що пройде 11.11.2020 року в м. Будва, Черногорія. За наслідками розгляду, запропоновано голові Тальнівської райдержадміністрації профінансувати за рахунок коштів запланованих в районному бюджеті під Програму підготовки Олімпійського резерву.  

  Крім того, ознайомлено членів комісії з відповідями на звернення депутатів районної ради та іншими документами для врахування в роботі та відповідного реагування.

 В обговоренні активну участь взяли голова районної ради, голова райдержадміністрації та всі члени постійної комісії районної ради.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись