Засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку

    4 вересня 2020 року відбулось засідання постійн0ї комісії районної ради  з питань бюджету та економічного розвитку.  У роботі комісії взяли участь голова районної ради Валентина Любомська, голова районної державної адміністрації Олександр Цимбал.

  Члени комісії розглянули та підтримали проекти рішень з питань про створення груп продовженого дня в закладах загальної середньої освіти, засновником яких є Тальнівська районна рада, на 2020-2021 роки та про створення комунальної установи «Тальнівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Тальнівської районної ради. Проінформувала депутатів начальник відділу освіти Тальнівської райдержадміністрації  Лариса Коваль.

   Також членами комісії розглянуто та одноголосно підтримано проекти рішень про затвердження звітів про незалежну оцінку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста району. Інформували з даних питань Віталій Карпук - керуючий справами виконавчого апарату районної ради, Олег Солодько – директор-головний лікар КНП «Тальнівська ЦРЛ», Леся Соловей – керівник апарату Тальнівської райдержадміністрації.

    Депутатами розглянуто питання про продовження контракту з керівником КНП «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тальнівської районної ради. За наслідками розгляду інформацію взято до відома, погоджено проект рішення та запропоновано голові районної ради Валентині Любомській винести дане питання на розгляд  сесії районної ради.

   Жваво пройшло обговорення питань про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тальнівського району за І півріччя 2020 року  та виконання районного бюджету за І півріччя 2020 року (інформували Тетяна Півторак – заступник голови райдержадміністрації та Наталія Шпичак - начальник фінансового управління райдержадміністрації). Проекти рішень з додатками розміщені на сайті Тальнівської районної ради.

   Членами комісії погоджено пропозиції Тальнівської райдержадміністрації щодо змін до районного бюджету.

    Крім того, ознайомлено членів комісії з відповідями на звернення депутатів районної ради та іншими документами для врахування в роботі та відповідного реагування.

    В обговоренні активну участь взяли голова районної ради, голова райдержадміністрації та всі члени постійної комісії районної ради.

 

                                                        Виконавчий апарат районної ради.

 

 

Фотозвіт

Повернутись