Засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку

  2 червня 2020 року відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради  з питань бюджету та економічного розвитку, яке проводив голова комісії  Олександр Дімітров. В роботі комісії взяли участь голова районної ради Валентина Любомська та голова Тальнівської районної державної адміністрації Олександр Цимбал.

  На засідання постійної комісії винесено 13 питань.

  Членами комісії розглянуто поданий Тальнівською райдержадміністрацією проект рішення «Про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет Тальнівського району на 2020 рік» (доповідала Наталія Шпичак – начальник фінансового управління Тальнівської райдержадміністрації). В контексті даного питання розглянуто заяву громадянки до районної ради, про надання матеріальної допомоги в сумі 50000 гривень на лікування хворої доньки.  Взявши до відома, що велика кількість клопотань на додаткове фінансування  не врахована  в проекті рішення, розглянувши заяву громадянки про надання матеріальної допомоги на лікування дитини, доручено Тальнівській районній державні адміністрації опрацювати реєстр подань та внести пропозиції щодо додаткового виділення коштів, підготувати та подати на розгляд комісії проекти рішень «Про внесення змін до районної комплексної програми «Турбота» на 2015-2020 роки із змінами» і «Про виділення матеріальної допомоги  на лікування дитини».

 Комісією розглянуто комплекс рішень, які відносяться до виконання Програм мобілізаційної  та оборонної роботи в районі, призовної дільниці до яких було запропоновано внести зміни.

 Керівник апарату Тальнівської районної державної адміністрації Леся Соловей інформувала про хід виконання Програми забезпечення функціонування державних реєстраторів Тальнівської районної державної адміністрації на 2017-2019 роки.

 Також заслухано інформацію райдержадміністрації про хід виконання Програми підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та сімейних фермерських господарств у Тальнівському районі на період 2019-2020 роки.

 Начальник служби у справах дітей Тальнівської райдержадміністрації Микола Писар ознайомив членів комісії з відповіддю райдержадміністрації на публічний запит редактора газети «Новий Дзвін» Анни Драгун по питанню фінансування з районного бюджету програми по забезпеченню житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх членів.     

 Крім того, голова постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку районної ради Олександр Дімітров, ознайомив членів комісії з рішеннями Черкаської обласної ради, відповідями на звернення депутатів районної ради та іншими документами для врахування в роботі і відповідного реагування.

 З даних питань прийняті відповідні рішення та надані доручення для подальшого виконання.

  В обговоренні проектів рішень активну участь взяли голова районної ради, голова райдержадміністрації та всі члени постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку .

Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись