Засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету і економічного розвитку

   25 липня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку, яке проводив голова комісії  Олександр Дімітров. В роботі комісії взяли участь голова районної ради Валентина Любомська та перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка.

   На засіданні обговорено питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 11-3/УІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» із змінами.  По даному питанню інформувала заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації  Тетяна Балка.

 Винесення пропозицій на розгляд постійної комісії районної ради викликано змінами в частині міжбюджетних трансфертів (надано субвенцію з сільських бюджетів до районного бюджету) та перерозподілом коштів резервного фонду.

 Членами комісії розглянуто звернення начальника управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації    Захарчука В.В. від 24.07.2017 року щодо збільшення видаткової частини спеціального фонду на суму 62,910 тис. грн. на ремонт  даху адмінбудівлі.  

  Враховуючи лист Кривоколінської сільської ради та беручи до уваги протокол засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо ліквідації наслідків стихійного лиха, запропоновано виділити із ревного фонду 50 тис. грн. для Кривоколінської сільської ради на ремонт Чеснопільського сільського клубу, який потерпів від стихійного лиха 1 липня 2017 року. Як зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Гречка В.В - звернень від інших сільських рад не надходило.

  Також запропоновано виділити кошти в сумі 56 тис.256 грн. районному сектору Державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Черкаській області на придбання 2 дихальних апаратів на стисненому повітрі та кошти на заробітну плату для працівників управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

  В обговоренні поданого проекту активну участь взяли голова районної ради Валентина Любомська, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка, заступник голови комісії з питань бюджету та економічного розвитку Ігор Новицький та члени постійної комісії Микола Каплюченко, Валентина Кутова, Віктор Марченко.

                                                                                                               Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись