Засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів

Засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів

  19 червня 2020 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів, яке проводив  секретар комісії Валерій Коваль.

 В роботі комісії взяли участь начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації  Віталій Захарчук, Мошурівський сільський голова Наталія Пономаренко та Майданецький сільський голова Михайло Капериз.

  Постійною комісією розглянуто, підтримано та запропоновано винести на розгляд президії та сесії районної ради проєкти рішень районної ради: про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці с. Мошурів Тальнівського району Черкаської області; про хід виконання Програми підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та сімейних фермерських господарств у Тальнівському  районі на період 2019-2020 років; про внесення змін та хід виконання програми утилізації непридатних, заборонених до використання та невідомих пестицидів.

   Члени постійної комісії заслухали інформацію про хід виконання районної програми запобігання виникнення захворювань домашніх свиней африканською чумою та інших інфекційних хвороб тварин, утворення резервного фонду матеріально-технічних засобів на випадок виникнення вогнища захворювання в Тальнівському районі. За наслідками обговорення запропоновано виконавцям програми продовжити роботу по недопущенню виникнення захворюваності домашніх свиней африканською чумою та іншими інфекційними хворобами тварин в районі.

  Також членами комісії розглянуто ряд листів, які перебували на контролі постійної комісії.

  В роботі комісії взяли активну участь члени комісії Валерій Коваль, Сергій Мельниченко,  Микола  Слободяник, Лариса Коваль.   

Виконавчий апарат районної ради   

Фотозвіт

Повернутись