Засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів

 22 жовтня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів, яке проводив голова комісії  Анатолій Ковальов.

 В роботі комісії взяв участь начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Віталій Захарчук, начальник відділу Держгеокадастру в Тальнівському районі Геннадій Сикалов, радник голови ради з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Лариса Белявська, завідувач сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації Микола Белінський, Павлівський сільський голова Наталія Слободяник, Романівський сільський голова Галина Полійчук.

 Постійною комісією розглянуто, підтримано та запропоновано винести на розгляд президії та сесії районної ради проекти рішень районної ради про хід виконання Програми розвитку земельних відносин у Тальнівському районі на 2011-2020 роки, про звернення депутатів Тальнівської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо продовження до 2025 року мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення та про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Павлівка Перша Павлівської  сільської ради.

 Також було розглянуто проект рішення про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Романівка Романівської сільської ради. Дане питання запропоновано повторно винести на розгляд чергового засідання постійної комісії та сесії районної ради після надання Романівською сільською радою додаткових документів, які мають бути згідно вимог чинного законодавства.

 В роботі комісії взяли активну участь члени комісії Коваль Валерій Дмитрович, Коваль Лариса Вікторівна, Мельниченко Сергій Васильович, Пасєка Олексій Дмитрович, Слободяник Микола Архипович.   

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись