Засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів

  17 грудня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів, яке проводив голова комісії  Анатолій Ковальов.

 В роботі комісії взяв участь начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Віталій Захарчук, Романівський сільський голова Галина Полійчук, Онопріївський сільський голова Василь Бондаренко.

  Постійною комісією розглянуто, підтримано та запропоновано винести на розгляд президії та сесії районної ради проект рішення районної ради про внесення змін до рішень районної ради по проекту землеустрою та встановлення (зміну) меж адміністративно-територіальних одиниць с. Онопріївка, с. Павлівка Друга та с. Кобиляки Тальнівського району.

  Розглянуто лист Романівської сільської ради про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці с. Романівка. При надходженні пакету документів дане питання буде розглянуте  на наступному засіданні постійної комісії.

 Члени комісії повторно заслухали хід виконання програми утилізації непридатних, заборонених до використання та невідомих пестицидів та затвердили план роботи постійної комісії на 2020 рік. На засіданні також розглянуто питання про землі парку «Тальнівський». 

 В роботі комісії взяли активну участь члени комісії Коваль Валерій Дмитрович, Мельниченко Сергій Васильович, Слободяник Микола Архипович, Коваль Лариса Вікторівна.   

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись