Засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів

  02 грудня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів, яке проводив голова комісії  Анатолій Ковальов.

  В роботі комісії взяв участь начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Віталій Захарчук, Павлівський сільський голова Наталія Слободяник, Лоташівський сільський голова Сергій Поліщук.

  Постійною комісією розглянуто, підтримано та запропоновано винести на розгляд президії та сесії районної ради проекти рішень районної ради про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Павлівка Перша Павлівської сільської ради та про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць с. Лоташеве та с. Піщана Лоташівської сільської ради.

 Також було розглянуто проекти рішень районної ради про програму соціально-економічного та культурного розвитку Тальнівського району на 2020 рік і про виконання плану роботи районної ради на 2019 рік та затвердження плану роботи на 2020 рік. Було відмічено, що зазначені проекти оприлюднені на сайті районної ради, запропоновано членам постійної комісії ознайомитись з ними та за необхідності внести  свої зауваження та пропозиції до 10 грудня 2019 року, які будуть узагальнені та винесені на розгляд наступного засідання комісії, президії та наступної 38-ї сесії районної ради.

  Голова комісії Анатолій Ковальов проінформував про проект плану роботи постійної комісії  з питань агропромислового розвитку та природних ресурсівна 2020 рік.  З цього питання комісія  вирішила погодити проект  плану роботи  постійної комісії районної ради на 2020 рік  та запропонувати членам постійної комісії до 10 грудня 2019 року внести пропозиції до нього.

  Члени комісії також заслухали хід виконання рішення районної ради «Про внесення змін до районної програми утилізації непридатних, заборонених до використання та невідомих пестицидів».

 В роботі комісії взяли активну участь члени комісії Коваль Валерій Дмитрович, Мельниченко Сергій Васильович, Слободяник Микола Архипович.   

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись