Засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку

 5 березня 2019 року відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів.

 В роботі комісії взяли участь голова районної ради Валентина Любомська, начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Віталій Захарчук та головний бухгалтер Тальнівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Наталія Гребенюк.

 Постійною комісією розглянуто, підтримано та запропоновано винести на розгляд президії та сесії виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тальнівського району за 2018 рік.

 Також члени комісії розглянули хід виконання програми з охорони і підвищення родючості грунтів Тальнівського району «Родючість 2017-2020» та взяли до відома лист Тальнівського міжрайонного відділу державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров’я України» щодо результатів моніторингу проведених у Тальнівському районі в 2018 році за питним водопостачанням та якістю питної води, що використовується населенням. Зазначено, що питання якості питної води для населення району перебуває на постійному контролі.

 Комісією також розглянуто питання інвентаризації основних засобів та інших матеріальних цінностей, зокрема в частині земельних ділянок, які перебувають в управлінні Тальнівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

  В роботі комісії взяли активну участь голова районної ради Любомська Валентина Олександрівна, голова постійної комісії Ковальов Анатолій Костянтинович та члени комісіїСлободяник Микола Архипович, Коваль Валерій Дмитрович, Мельниченко Сергій Васильович.    

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись