Засідання постійних комісій та президії районної ради

 

      27 лютого 2012 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету і фінансів, на якій розглянуто питання про внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2011         № 11-4 «Про районний бюджет на 2012 рік», про розмір щомісячної стипендії інвалідам війни та учасникам бойових дій, яким виповнилось 90 і більше років,про дозвіл на виплату пільг на тверде паливо та скраплений балонний  газ  готівкою та інші.

      28 лютого 2012 року відбулися засідання інших 6 постійних комісій та спільне засідання всіх постійних комісій районної ради, на яких розглянуто всі питання порядку денного чергової сесії районної ради. Особлива увага депутатів була приділена обговоренню підсумків виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2011 рік, про хід реалізації районної програми «Будуємо нову Тальнівщину разом з Президентом України» на 2011-2015 роки, про підсумки виконання районного бюджету за 2011 рік, ряду районних програм та ходу реалізації окремих районних програм та інших.

  В засіданнях комісій взяли участь і виступили голова райдержадміністрації М.Д. Бардадим, голова районної ради  С.О.Осипенко.

      Депутатами запропоновано розглянуті питання винести на розгляд президії та сесії районної ради.

                       ******                *******                 ******

      28 лютого 2012 року відбулося засідання президії районної ради, на якому були розглянуті проекти рішень питань порядку денного чергової сесії районної ради. Вирішено розглянуті питання порядку денного винести на сесію районної ради.

     В засіданні президії взяли участь і виступили в обговоренні питань голова райдержадміністрації М.Д. Бардадим, голова районної ради  С.О.Осипенко.

Повернутись