Засідання постійних комісій районної ради

   27 квітня 2017 року за участю голови районної ради Любомської В.П., голови райдержадміністрації Клименка В.П. та відповідальних працівників районної ради і райдержадміністрації відбулося спільне засідання трьох постійних комісій районної ради: з питань бюджету та економічного розвитку (голова – Дімітров О.С.); з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова – Ковальов А.К.); з соціальних та гуманітарних питань(голова – Сарана В.П.).

    Депутатами розглянуто та підтримано проекти рішень, які запропоновано з урахуванням пропозицій винести  на розгляд чергової сесії районної ради: про затвердження Статуту Тальнівського районного будинку культури  у новій редакції; про затвердження установчих документів  підрозділів відділу освіти Тальнівської районної державної адміністрації; про реорганізацію Веселокутської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Тальнівської районної ради та дошкільного навчального закладу «Ромашка» Веселокутської сільської ради; про реорганізацію Заліського навчально-виховного комплексу І-ІІ ступенів; про друкований засіб масової інформації редакцію Тальнівської районної газети «Колос»; про створення Тальнівського  районного  методичного  кабінету. Обговорено перспективу створення на базі районного методичного кабінету сервісного центру з широким колом послуг, який міг би обслуговувати всі освітні заклади району, в тому числі і об’єднаних територіальних громад.

   Активну участь у обговоренні питань взяли голова районної ради Любомська В.О. та депутати: Новицький І.В., Дімітров О.С., Сарана В.П., Ковальов А.К., Тульчинський С.Б., Бондарчук В.І.

    З усіх розглянутих  питань прийняті відповідні рішення.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись