Засідання постійних комісій районної ради

  18 грудня 2017 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з соціальних та гуманітарних питань (голова – Сарана В.П.) і з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова – Заверталюк Л.П.) за участю заступника голови райдержадміністрації Півторак Т.О., керуючого справами виконавчого апарату районної ради Карпука В.П., представників райдержадміністрації, районної ради, центральної районної лікарні, комунального закладу «Тальнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та редактора комунального підприємства-редакції районної газети «Тальнівщина» Поліщук В. І.

  Члени комісії розглянули та підтримали проекти рішень: про районну комплексну програму «Освіта Тальнівщини» на 2018-2020 роки, про затвердження структури та граничної чисельності КЗ «Тальнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», про затвердження структури та граничної чисельності Тальнівської центральної районної лікарні, про внесення змін до рішення районної ради від 22.09.2017 № 17-4/VІІ «Про створення комунального закладу «Тальнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Тальнівської районної ради. Проект рішення  про  надання дозволу Тальнівській центральній районній лікарні  на передачу в оренду приміщень та затвердження актів прийому – передачі автотранспортних засобів підтримано та запропоновано голові районної ради включити до порядку денного чергової сесії районної ради. Проект рішення про друкований засіб масової інформації комунальне підприємство-редакцію районної газети «Тальнівщина» Тальнівської районної ради запропоновано додатково доопрацювати та винести на розгляд сесії районної ради.

  Окрім проектів рішень на спільному засіданні постійних комісій районної ради в порядку контролю було заслухано інформацію про хід виконання рішень районної ради щодо передачі книжкових фондів, майна та експонатів Тальнівського районного музею історії хліборобства. Комісіями було відмічено, що акти прийому передачі майна та експонатів музею підписані і надані в районну раду. Доручено виконавчому апарату районної ради при надходженні актів прийому-передачі книжкових фондів з урахуванням актів прийому-передачі майна та експонатів музею, підготувати пакет документів про зняття з контролю рішень та проект про затвердження актів приймання-передачі.

   Окремо постійною комісією районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики розглянуто та підтримано проекти рішень районної ради: про втрату чинності рішення районної ради від 29.05.2012 № 14-5 і  про виконання плану роботи районної ради на 2017 рік та затвердження плану роботи на 2018 рік. Проект рішення про Програму соціально-економічного розвитку Тальнівського району на 2018 рік комісією запропоновано винести на розгляд сесії та доручити райдержадміністрації додатково доопрацювати Програму та повторно подати її на розгляд сесії.

  Окрім проектів рішень комісією розглянуто в порядку контролю хід виконання рішень районної ради від 27.10.2017 №18-13/VІІ «Про депутатський запит Лаціни П.О.» та від 01.12.2017 №19-25/VІІ «Про погодження призначення керівників закладів загальної середньої освіти Тальнівської районної ради». Комісією доручено голові районної ради проінформувати депутатів районної ради на сесії районної ради про хід виконання рішення про депутатський запит Лаціни П.О. Також рішення про погодження призначення керівників закладів загальної середньої освіти запропоновано зняти з контролю, як таке, що виконане.

   Активну участь в обговорені питань, винесених на розгляд постійної комісії районної ради, брали депутати районної ради Заверталюк Л. П., Назарук О. М., Поперечний В. А., Богомолова Ю. Д.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись