Засідання постійних комісій районної ради

   25 грудня 2014 року  відбулися засідання  постійних комісій та спільне засідання  постійних  комісій  районної ради, на яких розглянуто всі питання порядку денного чергової сесії районної ради. Особлива увага депутатів була приділена обговоренню питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 31.01.2014 № 26-4/VI«Про  районний  бюджет на  2014  рік» із змінами». Бурхливо розглядались питання про затвердження технічної  документації з нормативної грошової  оцінки  земельних  ділянок.

   В засіданнях комісій взяли участь голова районної ради Наталія Руснак, заступник голови районної ради  Леся Рушай та голова райдержадміністрації Юрій Нечай.

  Депутатами запропоновано розглянуті питання: Про внесення змін до рішення районної ради від 31.01.2014 № 26-4/VI«Про  районний  бюджет на  2014  рік та окремих  площах щодо затвердження технічної  документації з нормативної грошової  оцінки  земельних  діляноквинести на розгляд президії та сесії районної ради, а по проблемних ділянках повернутись до розгляду даного питання при остаточному врегулюванні конфлікту щодо законності передачі їх  в оренду.

Повернутись