Засідання оперативного штабу з надання гуманітарної допомоги учасникам АТО

    2 жовтня 2014 року голова районної ради Наталія Руснак взяла участь в розширеному засіданні  Оперативного штабу з координаційної роботи по наданню продовольчої гуманітарної допомоги мобілізованим військовозобов’язаним та учасникам АТО. З інформацією  про кількість осіб мобілізованих з району, їх стан матеріального забезпечення за рахунок коштів РДА, районної ради, благодійних внесків через ТОВ «Червоний Хрест» та громадських організацій перед присутніми виступив комісар Тальнівсько-Катеринопільського військкомату Валерій Кудла.

   Про фактичний  стан справ і забезпеченість військових української армії виступили учасники бойових  дій  в  зоні  АТО, які перебувають у відпустці.

   Про налагодження тісної співпраці виконавчої  влади, органів  місцевого самоврядування та громадських організацій по питанню надання гуманітарної допомоги учасникам АТО та забезпечення їх необхідними речами інформували начальник відділу АПР Тальнівської РДА Володимир Гречка, голови громадських організацій та громадські активісти.

 Всі виступаючі вносили пропозиції щодо покращення роботи оперативного штабу, налагодження співпраці та координації роботи з даного питання всіх зацікавлених сторін.

  Підвела підсумки засідання голова районної ради Наталія Руснак, яка підтримала пропозиції виступаючих щодо покращення роботи оперативного штабу, налагодження  співпраці та координації роботи з даного питання всіх зацікавлених сторін, подякувала присутнім на нараді військовим учасникам бойових дій в зоні АТО, всім мобілізованим військовозобов’язаним району за їх громадянську позицію в забезпеченні миру  та  захисту нашої Батьківщини.

Повернутись