Засідання Консультативно-Координаційної ради

      В залі засідань районної ради17 листопада 2017 року відбулося чергове засідання Консультативно-Координаційної ради при голові Тальнівської районної ради, яке проводила Валентина Любомська спільно із членом ради, головою райдержадміністрації Василем Клименком. В засіданні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

     Про співробітництво територіальних громад з органами виконавчої влади в умовах децентралізації влади інформували начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Шпичак та начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Віталій Захарчук. За наслідками обговорення запропоновано районній державній адміністрації продовжити практику взаємодії та співробітництва органів виконавчої влади з депутатами обласної, районної, міської, сільських рад, посадовими особами місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади щодо соціально-економічного розвитку громад; створення умов для сприятливого інвестиційного клімату в районі  для інвестування виробничої та соціальної  сфери; розробки та реалізації районних програм з питань соціально -  економічного і культурного розвитку, місцевих  бюджетів; створення умов для розвитку територіальних громад через їх участь у конкурсах проектів та програм розвитку місцевого самоврядування з метою залучення додаткових надходжень до місцевих бюджетів.

Про підведення підсумків районного конкурсу на кращу територіальну громаду за 2017 рік інформував керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук, який ознайомив присутніх із рішенням конкурсної комісії з проведення районного конкурсу на кращу територіальну громаду 2017 року від 10 листопада 2017 рокута внесенням змін до розділу ІV Положення про районний конкурс на кращу територіальну громаду, щодо перегляду і удосконалення критеріїв оцінки показників роботи територіальних громад, а також переглянувши розміри грошових премій для переможців конкурсу. Оголошення переможців районного конкурсу на кращу територіальну громаду 2017 року та їх нагородження відбудеться на урочистих зборах з нагоди Дня місцевого самоврядування.

   Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Маринченко проінформувала про підсумки проведення сільських спортивних ігор Тальнівщини під девізом «Найспортивніше село – 2017» та їх проведення у 2018 році. Запропоновано міській та сільським радам для здійснення нагородження призами, грамотами переможців зональних змагань, призами, грамотами, медалями, кубками призерів фінальних змагань та фінансування витрат, пов’язаних із організацією суддівства змагань, надати субвенцію районному бюджету по галузі "Фізична культура і спорт" по 1,5тис. грн. від кожної громади. Також,  згідно повноважень, доручити відповідним службам розробити положення про  проведення ХV сільських спортивних ігор Тальнівщини під девізом «Найспортивніше село – 2018» та утворити організаційний комітет з підготовки  і проведення  змагань.

         Членами Консультативно-координаційної ради розглянуто питання відзначення в районі Дня місцевого самоврядування та утворено організаційний комітет з підготовки урочистих заходів. Вирішено 6 грудня 2017 року провести загальнорайонні урочисті заходи за участю представників територіальних громад сіл і міста  у тематичному форматі та запропоновано голові районної ради, міському та сільським головам провести 7 грудня 2017 року за участю працівників відповідних рад  вшанування ветеранів місцевого самоврядування, депутатів, членів виконкомів рад.

          Про спільні дії органів виконавчої  влади та місцевого самоврядування щодо забезпечення належного розгляду звернень громадян інформував керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук. Віталій Петрович звернув увагу на організації роботи з розгляду звернень громадян, дотриманні вимог Закону України «Про звернення громадян» та  Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації. При розгляді звернень громадян та за їх наслідками надавати у встановленні законом терміни письмові відповіді заявникам та проводити аналіз звернень громадян, здійснюючи заходи щодо виявлення проблемних питань громадян села з метою попередження надходження повторних звернень.

       На засіданні затверджено план роботи Консультативно-координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Тальнівської районної ради на 2018 рік.

      В обговоренні питань порядку денного засідання взяли активну участь голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко та сільські голови.

     Заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак проінформувала присутніх про відзначення в районі Дня Гідності та Свободи. Районні заходи відбудуться 21 листопада 2017 року о 9 годині біля пам’ятника Героям Небесної Сотні та захисникам України.

      На завершення голова районної ради зазначила, що внесені учасниками засідання зауваження та пропозиції будуть узагальнені та відповідно повноважень дані доручення щодо їх реалізації.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

 

 

 

 

 

Фотозвіт

Повернутись