Засідання Консультативно-Координаційної ради при голові районної ради

   05 жовтня 2017 року в залі засідань районної ради відбулося засідання Консультативно-координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Тальнівської районної ради, яке проводила Валентина Любомська спільно з членом ради, головою райдержадміністрації Василем Клименком. В засіданні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка, начальник Звенигородської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області Анатолій Мовчан та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

  Про практику формування проектів бюджетів територіальних громад району на 2018 рік інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Шпичак.

  За наслідками обговорення запропоновано райдержадміністрації продовжити роботу з координації діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо забезпечення збільшення надходжень до місцевих бюджетів.

  Начальник Управління Державної казначейської служби України у Тальнівському районі Черкаської області Людмила Канєвська доповідала про координацію діяльності органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та Управління Державної казначейської служби України у Тальнівському районі Черкаської області з забезпечення належного казначейського обслуговування місцевих бюджетів.

  Консультативно-координаційна рада вирішила запропонувати фінансовому управлінню райдержадміністрації спільно з органами Державного казначейства, податкової інспекції організовувати щоквартально семінари-навчання з бухгалтерами сільських рад та інших бюджетних установ.

   Про співробітництво територіальних громад району та органів виконавчої влади з питань забезпечення реалізації права учасниками АТО на першочергове отримання у власність земельних ділянок проінформував присутніх начальник Тальнівського відділу Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Геннадій Сикалов.

   З означеного питання прийнято рішення: запропонувати сільським головам додатково проаналізувати стан використання земель державної та комунальної власності, вжити згідно повноважень додаткових заходів щодо недопущення використання земель без правовстановлюючих документів; надати інформацію Держгеокадастру про наявність земель, які використовуються без правовстановлюючих документів для реагування згідно повноважень та можливість надання учасникам АТО; Тальнівському відділу Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області продовжити роботу спільно з міським та сільськими головами щодо забезпечення надання учасникам АТО земельних ділянок відповідно законодавства; звернутись до Держгеокадастру в області забезпечити відкритість і прозорість у діяльності з регулювання земельних відносин у Тальнівському районі.

  В обговоренні питань порядку денного засідання взяли активну участь голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка, начальник фінансового управління міської ради та сільські голови.

  Заступник військового комісара Тальнівського районного військового комісаріату Сергій Грицай проінформував про початок осіннього призову на строкову службу і закликав сільських голів до співпраці по даному питанню.

  На завершення голова районної ради зазначила, що внесені учасниками засідання зауваження та пропозиції будуть узагальнені та відповідно повноважень дані доручення щодо їх реалізації.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись