Засідання Консультативно-координаційної ради

Засідання Консультативно-координаційної ради

19 листопада 2019 року голова районної ради Валентина Любомська провела засідання Консультативно-координаційної ради з питань місцевого самоврядування за участю заступника голови райдержадміністрації Тетяни Півторак, сільських голів.

З інформацією  про формування проектів місцевих бюджетів та програм соціально-економічного та культурного розвитку територіальних громад на 2020 рік виступили заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Балка та начальник управління агропромислового та економічного розвитку Віталій Захарчук. При розгляді питання були дані роз’яснення щодо формування проектів місцевих бюджетів на 2020 рік та розроблення і затвердження програм соціально-економічного та культурного розвитку на наступний рік.

         Про  функціонування базової мережі закладів культури району відповідно до встановлених стандартів в умовах створення ОТГ та участь органів місцевого самоврядування в районних заходах, проведення яких передбачається в листопаді-грудні 2019 року інформувала завідувач сектору культури райдержадміністрації Оксана Щербатюк.

         По питанню монетизації пільг та субсидій інформуваланачальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Маринченко. Тетяна Іванівна ознайомила  присутніх із змінами, які відбулися з 1 жовтня 2019 року щодо нового механізму виплати пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

         Було звернуто увагу сільських голів на те, що пільги надаються у грошовій готівковій та безготівковій формі та надано роз’яснення щодо їх отримання.

         Про відзначення в районі Дня місцевого самоврядування інформувала голова районної ради Валентина Любомська.

         Активну участь в обговоренні питань брали сільські голови Павло Козаченко, Василь Мельник, Михайло Капериз, Сергій Тарамбула, Любов Чмига.

З усіх питань були прийняті відповідні рішення. 

 

                                                      Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись