Засідання Консультативно - координаційної ради

  25 січня 2019 року голова районної ради Валентина Любомська провела засідання Консультативно-координаційної ради з питань місцевого самоврядування за участю першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Гречки,  керуючого справами виконавчого апарату районної ради Віталія Карпука, сільських голів.

   З інформацією  про проведення сільських спортивних ігор Тальнівщини під девізом «Найспортивніше село – 2019» виступила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Маринченко. При розгляді даного питання було зазначено, що  для участі у змаганнях допускати зареєстрованих осіб та уродженців того населеного пункту за який виступає  спортивна команда. Сільські голови, активно обговорили питання щодо участі сільських спортивних команд у спортивних іграх Тальнівщини «Найспортивніше село – 2019».

  Про шляхи вдосконалення управління земельними ресурсами населених пунктів району та реалізація Програми розвитку земельних відносин у Тальнівському районі інформував начальник відділу Держгеокадастру у Тальнівському районі Геннадій Сикалов.

  З питання про  реалізацію органами місцевого самоврядування змін до Податкового кодексу України щодо перегляду    ставок  окремих   місцевих податків і зборів виступила радник голови ради з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Лариса Белявська.

  Лариса Григорівна ознайомила  присутніх із змінами до Податкового кодексу України, що внесені згідно  Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів». Дані зміни набрали чинності з 01 січня 2019 року.

   Було звернуто увагу  сільських голів на необхідність внесення змін до рішень сільських рад  про затвердження ставок місцевих податків і зборів та земельного податку в частині зменшення ставок земельного податку за лісові землі та туристичний збір.

  Також роз’яснено про необхідність прийняття рішень відповідних рад  щодо  виключення з переліку об’єктів оподаткування  зі сплати  податку  на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки будівель, споруд сільськогосподарських товаровиробників (юридичних та фізичних осіб), що  віднесені до класу «Будівлі сільськогосподарського призначення»  та не здаються їх власниками в оренду.  

  Значну увагу приділено внесенню змін до регуляторних актів сільських рад, якими  затверджено ставки  земельного податку.

  Також члени Консультативно-координаційної ради затвердили план роботи Консультативно-координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Тальнівської районної ради на 2019 рік.

   Активну участь в обговоренні питань брали  сільські голови   В.Мельник, С.Тарамбула, О. Сарана, Н.Слободяник, Ю.Книш.

   З усіх питань були прийняті відповідні рішення. 

                                                        Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись