Засідання Консультативно - координаційної ради

   21 серпня 2020 року голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська провела засідання Консультативно-координаційної ради з питань місцевого самоврядування за участю заступника голови райдержадміністрації Тетяни Півторак,  керуючого справами виконавчого апарату районної ради Віталія Карпука, керівника апарату райдержадміністрації Лесі Соловей, сільських голів.

З інформацією  про надання згоди  на безоплатну передачу юридичних осіб -  Комунальних некомерційних підприємств «Тальнівська центральна районна лікарня» і «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги»  із спільної власності територіальних громад сіл та міста району до комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громадивиступили медичний директор КНП «Тальнівська ЦРЛ» Валентина Калініченко та головний лікар КНП «Тальнівський ЦПМСД» Ганна Данилюк. Дане питання запропоновано сільським радам невідкладно розглянути на сесіях  рад та надати відповідні рішення районній раді.Керівники медичних закладів зазначили, що передача медичних закладів не має погіршити якість надання медичних послуг.

         Про доступність закладів охорони здоров’я для маломобільних груп населення інформувала головний лікар КНП «Тальнівський ЦПМСД» Ганна Данилюк.

         При розгляді даного питання було зазначено, що відповідно до порядку укладання договору про медичне обслуговування населення суб’єкт господарювання, який бажає укласти договір з НСЗУ на визначених в оголошенні умовах, подає до НСЗУ заяву про укладення договору в електронній формі та додає до неїскановану копію звіту про проведення технічного обстеження об’єкта, на якому суб’єкт господарювання надаватиме медичні послуги, складеного фахівцем (архітектором, інженером), який має кваліфікаційний сертифікат на експертну роботу з технічного обстеження будівель і споруд, виданий в установленому порядку, що підтверджує доступність будівлі та приміщення надавача медичних послуг для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил. Узгоджено, що органи місцевого самоврядування спільно з адміністрацією КНП «Тальнівська ЦРЛ» здійснять необхідні заходи щодо забезпечення доступності закладів охорони здоров’я для маломобільних груп населення.

     З питанням про надання згоди на безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району до комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади об’єктів нерухомого майна виступив начальник відділу з питань управління комунальною власністю виконавчого апарату районної ради Сергій Скіченко. Він ознайомив присутніх із переліком об’єктів нерухомого майна. Міській та сільським радам запропоновано прийняти відповідні рішення та надати їх районній раді.

         Про децентралізацію та реформування місцевого самоврядування інформували заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак та голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська.

         Керівник апарату райдержадміністрації Леся Соловей ознайомила членів Консультативно-координаційної ради із постановами Центральної виборчої комісії щодо організаційних заходів  з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

         Активну участь в обговоренні питань брали  сільські голови   В.Мельник,  П.Козаченко, С.Поліщук та в. о. міського голови В. Сідько.

        За наслідками обговорення були прийняті відповідні рішення. 

                                            

                                                      Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись