Засідання Консультативно- координаційної ради

Засідання Консультативно- координаційної ради

16 жовтня 2018 року голова районної ради Валентина Любомська провела засідання Консультативно-координаційної ради з питань місцевого самоврядування за участю першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Гречки, заступника голови Тетяни  Півторак, керівника апарату райдержадміністрації Лесі Соловей, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Віталія Карпука, сільських голів, представників міської ради та установ району.

З інформацією  про співробітництво територіальних громад району з питань спільного фінансування закладів освіти району комунальної власності виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Коваль. Було зазначено, що у зв’язку із запровадженням державою реформ в освіті виникають проблеми, які можливо вирішити лише за умови взаєморозуміння та відповідальності всіх причетних до забезпечення функціонування галузі, навіть якщо необхідно буде приймати непопулярні рішення. Але все це заради досягненнянашої спільної мети – високої якості освіти для кожної дитини.

Спільно із завідувачем сектору культури райдержадміністрації Оксаною Щербатюк присутні, зокрема сільські голови, активно обговорили питання щодо участі органів місцевого самоврядування в реалізації районних програм у сфері культури. Надаючи підтримку закладам культури, художнім колективам, органи місцевого самоврядування роблять значний особистий внесок у справу збереження і примноження культурної спадщини, популяризації українських традицій, мистецького виховання підростаючого покоління. Сільські голови відзначили тісну співпрацю при реалізації програм з районним будинком культури (керівник – Володимир Таран), сектором культури райдержадміністрації (керівник – Оксана Щербатюк), депутатами районної та обласної рад, райдержадміністрацією.

Не менш важливою є роль місцевого самоврядування у наближенні медичних послуг до людей. З цього питання перед присутніми виступила головний лікар КНП «Тальнівський районний ЦПМСД» Ганна Данилюк.

Про правові аспекти використання та передачі майна спільної власності територіальних громад сіл і міста району інформували керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук та  Лариса Белявська.   Міській та сільським радам запропоновано питання управління майном спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району розглянути  в листопаді-грудні 2018 року на сесіях відповідних рад.

Активну участь в обговоренні питань брали представник міської ради В.Володін та  сільські голови  С.Поліщук, В.Мельник, С.Тарамбула, Л.Чмига, Ю.Книш, П.Козаченко.

З усіх питань були прийняті відповідні рішення.

 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись