Засідання колегії райдержадміністрації

  27 листопада 2018 року відбулося чергове засідання Колегії районної державної адміністрації. У роботі Колегії взяли участь голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, члени Колегії, сільські голови, запрошені.

  Перед початком розгляду питань голова районної ради Валентина Любомська за дорученням голови обласної ради вручили Почесну Грамоту Черкаської обласної ради заступнику начальника управління, начальнику відділу по плануванню бюджету та фінансуванню установ бюджетної сфери  фінансового управління райдержадміністрації Тетяні Балці за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди ювілею, а голова райдержадміністрації Василь Клименко вручив Тетяні Вікторівні Почесну Грамоту Тальнівської райдержадміністрації та районної ради.

  На засіданні Колегії розглядалися такі питання:

1. Про стан призначення житлових субсидій та використання коштів по районній Програмі «Турбота на 2015-2020 роки».

2. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, що уклали контракт із ЗСУ у 2018 році.

3. Про підготовку до зимового періоду та стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг на території району.

4. Про хід підготовки матеріалів для подання на розгляд комісії ДФРР інших фондів та джерел незаборонених законодавством, щодо залучення коштів для вирішення соціально-важливих питань на 2019 рік.

5. Про стан здійснення органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади у сфері забезпечення та захисту прав дітей відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

 По першому питанню інформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Маринченко, яка детально ознайомила присутніх  із термінами та призначенням субсидій у жовтні та листопаді  2018 року.

 При розгляді питання про хід підготовки матеріалів для подання на розгляд комісії ДФРР інших фондів та джерел незаборонених законодавством, щодо залучення коштів для вирішення соціально-важливих питань на 2019 рік, голова районної ради Валентина Любомська  звернула увагу на те, що із зареєстрованих на онлайн-платформі  Мінрегіону  України 11 проектів Тальнівського району, зазначеним критеріям відповідають лише 3. Тому райдержадміністрації потрібно терміново, до 30 листопада цього року, надати відповідні документи щодо відповідності критеріям решти проектів. Зазначені проекти будуть розглядатися регіональною комісією з оцінки та попереднього конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися  за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку  у встановленому порядку.

   За підсумками Колегії були дані відповідні доручення.

                                                             Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись