Засідання колегії райдержадміністрації

 21 квітня 2020 року відбулося засідання колегії Тальнівської районної державної адміністрації. В роботі колегії взяв участь радник голови ради з питань відносин районної ради з підприємствами, установами та організаціями, голова постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку Тальнівської районної ради Олександр Дімітров.

 На розгляд членів колегії було винесено два питання: виконання районного бюджету за І квартал 2020 року та хід виконання районної програми «Питна вода Тальнівщини» на 2010-2020 роки.

 По  питанню виконання бюджету за І квартал 2020 року інформувала заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Балка.

 При розгляді даного питання, Олександром Дімітровим було внесено пропозицію, щодо необхідності надання інформації про стан фінансування районних програм. Оскільки ініціатором, розробником та виконавцем районних програм є Тальнівська районна державна адміністрація та її структурні підрозділи.

 По питанню виконання районної програми «Питна вода Тальнівщини» на 2010-2020 роки інформував начальник відділу містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації  Віталій Захарчук.

  По даних питаннях були прийняті відповідні доручення із врахуванням внесених зауважень та пропозицій.

                                                             Виконавчий апарат районної ради

Повернутись