Засідання голів депутатських фракцій

  17 жовтня 2016 року відбулося засідання голів депутатських фракцій Тальнівської районної ради. В ньому взяли участь голова районної ради Любомська В.О. та керівники фракцій - Гудзенко С.А., Марченко В.Г., Мовчан В.П., Пилипенко О.Ф., Терещук І.К., Слободяник М.А., Каплюченко М.А., Ковальов А.К., голова постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку Дімітров О.С. На засіданні активно обговорювалось питання вдосконалення діяльності ради, участі депутатів у сесіях та засіданнях постійних комісій, індивідуальної та колективної роботи з реалізації депутатських повноважень. Зверталась увага на ширше використання таких форм роботи, як депутатське звернення, депутатський запит і депутатське запитання. При цьому адресувати їх за належністю до тих керівників і органів до повноважень яких належить вирішення відповідного питання. Запропоновано активізувати роботу щодо підвищення відповідальності за належне реагування на внесені депутатами пропозиції на сесіях та засіданнях постійних комісій, запровадити систематичне інформування керівниками служб про наслідки реагування на сесіях ради.

  Розглянуто питання щодо проведення звітів депутатів перед виборцями З врахуванням пропозицій голів фракцій проект рішення районної ради про порядок і орієнтовні строки проведення звітів буде винесено на сесію районної ради. Також голова районної ради Валентина Любомська привернула увагу на своєчасність виготовлення депутатами електронних ключів для використання при електронному декларування з 1 січня 2017 року,  запропонувала  головам фракцій внести пропозиції до проекту плану роботи ради на 2017 рік, щодо відзначення 7 грудня на районному рівні Дня місцевого самоврядування.

  По завершенню учасники засідання узгодили подальші напрями роботи депутатів з метою підвищення ефективності діяльності ради  в цілому.

Повернутись