Засідання 12-ї сесії обласної ради

   3 лютого 2017 року голова обласної ради Олександр Вельбівець провів засідання дванадцятої сесії обласної ради, у якій взяли участь троє депутатів від Тальнівського району – Анатолій Підгорний, Анатолій Скіченко та Володимир Копійченко, голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська та голова Тальнівської райдержадміністрації Василь Клименко.

   На початку пленарного засідання слово для повідомлення було надано заступнику голови обласної виборчої комісії Валентині Габ, яка оголосила про обрання депутатом обласної ради за виборчим списком політичної партії ВО «Свобода» Віталія Чміля (Канівський район) замість депутата Олексія Юрченка, якого обрано Тальнівським міським головою. Таким чином, Тальнівщина втратила один голос районного представництва в обласній раді.

  Наступну годину роботи депутати присвятили оголошенню передбачених регламентом заяв і звернень від фракцій політичних сил і позафракційних. Таким правом скористалися більше десяти обранців.  

   Зокрема, Володимир Копійченко озвучив депутатське звернення стосовно необхідності поліпшення роботи Держгеокадастру в Черкаській області в частині надання землі учасникам АТО. Крім того, депутат надав до секретаріату ще чотири письмових депутатських звернень, що стосувались роботи галузі освіти, фінансування проектів Тальнівського району через Державний фонд регіонального розвитку та інші джерела бюджетних інвестицій, благоустрою території та впорядкування зупинки для автомобілів біля меморіального комплексу прикордонникам біля с. Легедзине Тальнівського району.

    Далі депутати розглянули частину питань порядку денного, серед яких – звіт голови обласної ради Олександра Вельбівця, зміни до бюджету області, призначення очільників комунальних підприємств. В роботі сесії було оголошено перерву до 8 лютого 2017 року.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись