Заручившись підтримкою уманських колег. У рамках обміну досвідом

 

     Вміло та результативно працювати у будь-якій сфері завжди допомагає досвід. У цій простій та беззаперечній тезі вкотре переконалися лікарі нашої центральної районної лікарні.

    14 лютого у рамках обміну досвідом голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська організувала робочу поїздку в Уманську центральну районну лікарню.

     Як там налагоджена робота, як вдається долати труднощі, які пріоритетні напрямки – про все це тальнівські лікарі мали змогу розпитати в уманських колег, а також на власні очі побачити втілення ідей розвитку медицини  в Уманській лікарні.

   На зустрічі побували голова районної ради Валентина Любомська, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, головний лікар Тальнівської ЦРЛ Олег Солодько, а також працівники адміністрації лікарні та завідуючі стаціонарних відділень.

   Зустріли нашу делегацію голова Уманської районної ради Оксана Супрунець та головний лікар Уманської центральної районної лікарні Інна Добрянська.

    У жвавій бесіді час сплив непомітно. Пані Інна щиро ділилася власними напрацюваннями, ідеями, цікавилася думкою наших лікарів. Тож колеги обговорили і господарські питання, і кадрову політику, забезпечення діагностичним обладнанням, нюанси використання і переходу на електронний медичний облік, сучасне програмне забезпечення, особливості налагодження співпраці із товаровиробниками, залучення спонсорських коштів та інші вузькопрофільні питання.

   Голова Уманської районної ради Оксана Супрунець звернула увагу на перспективи створення Уманського госпітального округу, який охопить і Тальнівський район. Тут дуже важливим є спільне бачення подальшої співпраці. Оксана Анатоліївна наголосила на важливості створення госпітальної ради, яка опікуватиметься багатьма організаційними моментами.

     Під час розмови голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська висловила власне бачення, що на часі найважливішими умовами для розвитку медичної галузі є забезпечення діагностичним обладнанням і робота по заохоченню молодих спеціалістів, зокрема, купівля для них службового житла. Саме ці моменти є перспективними і обов'язковими для подальшого функціонування медицини Тальнівщини. З огляду на це, підтримку і розвиток медицини, Валентина Олександрівна поставила в пріоритеті своєї діяльності на  2019 рік.

   Зустріч із колегами-медиками завершилася змістовною екскурсією закладом. Лікарі Тальнівської ЦРЛ мали змогу оцінити рівень надання, медичних послуг Уманською лікарнею, порівняти, зробити висновки, щоб, маючи власний досвід і надбання, заручившись підтримкою та порадами уманських колег, поліпшувати діяльність галузі для своїх пацієнтів.

Повернутись