Заходи до Всеукраїнського дня бібліотек

  Зала наповнилася квітами і щирими жіночими посмішками. Відчувалася якась особлива привітність і таємничість, яку ти ось-ось розгадаєш, перегорнувши кілька сторінок найцікавішої книги, дбайливо підібраної мудрим бібліотекарем.

  Це була тепла святкова зустріч бібліотекарів району з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек. Відбулася вона 27 вересня у залі засідань Тальнівської районної ради.  

 Колег привітала завідувач сектору культури райдержадміністрації Оксана Щербатюк. Відзначила: як би не змінювався світ і життєві цінності, бібліотека залишається вічно живим храмом науки, де кожен знайде для себе щось важливе, корисне, потрібне. А допоможуть у цьому вмілі і досвідчені бібліотекарі. Саме такі працюють на Тальнівщині. Щирі,  закохані у свою професію, талановиті та креативні.

 І це свято вони розділяють з усіма своїми читачами. Бо попри те, що сучасний світ надто прогресивний і мобільний, книгу неможливо замінити нічим. Вона спонукає мислити й аналізувати, пізнавати і навчатися. Тому одним з головних завдань бібліотекарів – зберегти книжкові фонди, заохочувати молодь читати книги. Дуже важливо, що на полицях бібліотек району є видання місцевих авторів, творчістю яких славиться Тальнівщина. Районна влада підтримує і надає по можливості кошти на видання книг місцевих авторів. Адже їхня творчість – неоціненний доробок культурного та історичного спадку, який має передаватися майбутнім поколінням.

  Про це наголосили у своєму вітальному слові керівники району. Голова райдержадміністрації Василь Клименко та голова районної ради Валентина Любомська подякували бібліотекарям за працю, побажали  натхнення та задоволення від роботи.

  Подяки Тальнівської райдержадміністрації і районної ради оголошено завідувачам Білашківською сільською бібліотекою Лесі Федас, Кривоколінською – Ніні Мальцевій, Легедзинською – Галині Мифодюк, Мошурівською – Ніні Басистій та завідувачу Чеснопільською сільською бібліотекою Тетяні Довжук.

  Пісенним дарунком бібілотекарів привітали чарівні учасниці народного аматорського тріо „Дожниця“районного будинку культури.

   Вірші з присвятою бібліотечній професії прочитав письменник, журналіст та краєзнавець Андрій Поліщук. Подарував для читачів району літературно-мистецьке видання „До Софіїних джерел“ та збірочку казок „Мудрістю татка повниться хатка“.

  Завершився святковий захід екскурсією у Тальнівський музей історії.

Фотозвіт

Повернутись