7 грудня 2017 року в міському центрі культури та дозвілля відбулися заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування. На урочистих заходах побувала голова районної ради Валентина Любомська та депутат районної ради, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Маринченко.

  Валентина Олександрівна привітала посадових осіб та ветеранів об’єднаної територіальної громади зі святом та вручила Почесну Грамоту Черкаської обласної ради депутату міської ради Ларисі Дімітровій, а також подарунки на краєзнавчу тематику для міської громади.

 Тетяна Маринченко вручила Подяку управління соціального захисту населення райдержадміністрації начальнику фінансового управління міської ради Світлані Ковалишиній та подякувала за співпрацю.

 Від міської ради привітала всіх присутніх начальник відділу культури Альона Качур, яка вручила Грамоти міської ради окремим працівникам та ветеранам місцевого самоврядування. Присутні переглянули концертну програму підготовлену працівниками міського центру культури та дозвілля, в якій взяли участь і творчі колективи районного будинку культури.

                                                               Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись