Заходи до Дня фізичної культури і спорту

   8 вересня 2017 року біля районного будинку культури відбулися заходи, присвячені Дню фізичної культури і спорту. З вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак та начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Коваль, які щиро привітали спортсменів, тренерів та всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Вони зазначили, що фізична культура і спорт об’єднують людей різного віку та професій, дарують відчуття повноти життя, загартовують волю і характер. Саме фізична культури і спорт продовжують залишатися надійним джерелом гарного настрою, оптимізму і здорового способу життя. Побажали всім міцного здоров’я, великої вдачі, наполегливості, наснаги та перемог в усіх справах.

  В рамках заходу проведено нагородження переможців районної спартакіади державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування та відзначено вчителів фізичної культури сільських шкіл району.

  Активну участь у районній спартакіаді взяла команда Тальнівської районної ради (капітан команди – Віталій Карпук). За підсумками змагань, які тривали майже три місяці, за зайняті І місця в змаганнях з шашок, шахів та настільного тенісу серед чоловіків нагороджено керуючого справами районної ради Віталія Карпука. За зайняті І місця в змаганнях з шашок та шахів серед жінок нагороджено начальника організаційного відділу районної ради Галину Лементар, за зайняте ІІ місце з шашок та ІІІ місце з настільного тенісу відзначено радника голови ради з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Інну Паращук, а за зайняте ІІІ місце в змаганнях з настільного тенісу нагороджено начальника відділу з питань управління комунальною власністю районної ради Сергія Ігліна. Відзначено також Веселокутського сільського голову Павла Козаченка, який виборов ІІІ місце у змаганнях з шашок серед чоловіків. 

 Всі переможці були нагороджені дипломами райдержадміністрації та районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та медалями.

  В загальнокомандному заліку серед команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування команда Тальнівської районної ради посіла почесне І місце, ІІ місце зайняла команда управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації, а ІІІ місце виборола команда управління соціального захисту населення райдержадміністрації. Команди були нагороджені дипломами та кубками.

  Після проведення урочистої частини відбувся олімпійський пробіг, в якому взяли участь учні шкіл, вчителі фізичної культури, державні службовці та всі посадові особи виконавчого апарату районної ради.

                                                               Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись